KEIKAT

Juhani Tikkanen

04.01. Lempäälä // Uusi Alku

05.01. Jyväskylä // Kaikuja -konsertti

10.01. Nastola

11.01. Iitti // isosleiri

16.01. Heinola

19.01. Toholampi

24.01. Kajaani

25.01. Laukaa // Sydängospel

31.01. Hämeenlinna // Klubi-ilta

07.02. Lohtaja // koulukeikka ja MUST

19.02. Vaasa // kirkko

19.02. Vaasa // nuorten jatkot

20.02. Eurajoki // ripari

22.02. Raahe // Raahegospel 

26.02. Hämeenkyrö // ripari

03.03. Vihti // Vihdin kirkko

06.03. Pori 

07.03. Rusko // Gospelkahvila

08.03. Karkku // Maata Näkyvissä –leiri

19.03. Orimattila // kirkko

15.03. Karkku // Maata Näkyvissä Junior

20.03. Orivesi // kirkko

28.03. Alajärvi // mukana luennoimassa Hanna Kivisalo

11.04. Alajärvi // Arvokas -tapahtuma

22.04. Hollola // Profiili-seminaari

24.04. Luumäki // srk-talo

30.04. Seinäjoki // kertzi

02.05. Rovaniemi // nuorten leiri

03.05. Rovaniemi // Ounasrinteen kappeli 

23.05. Kangasala

04.06. Jämsä // ripari

13.06. Jämsä // ripari

14.06. Hämeenkyrö // ripari

26.06. Turku // Evikset

28.06. Porkkala // ripari

30.06. Jämsä // ripari

01.07. Hämeenkyrö // ripari

04.07. Nokia // yksityistilaisuus

08.07. Jämsä // ripari

24.07. Hämeenlinna // evankeliumijuhlat

29.07. Hämeenkyrö // ripari

Kotiinpalaajat

15.01. Eurajoki // koulu- ja iltakonsertit

01.02. Muhos

02.02. Kuortane // srk-talo

13.02. Karkku // penkkaribileet

14.02. Lapua

15.02. Alajärvi

14.03. Karkku // Maata Näkyvissä Junior

27.03. Oripää // kirkko

18.04. Karkkila // kirkko

24.04. Hämeenlinna // klubi-ilta

01.05. Helsinki // Ihmeellinen viikko

15.05. Jämsä

16.05. Ylivieska // Vitis-klubi

 

Maksetut Viulut

14.02. Pirkkala // Majataloilta

15.02. Luumäki // yksityistilaisuus

16.02. Ilomantsi // Majataloilta

23.02. Teuva // Kulttuuritalo Orrela

05.03. Loimaa // kirkko

06.03. Karkku // Maata Näkyvissä -leiri

07.03. Hausjärvi // Yhteisvastuu-konsertti

14.03. Kokkola // Kokkolagospel

15.03. Isokyrö // kirkko

22.03. Jyväskylä // Sepän kipinä

01.05. Lempäälä // Wapputapahtuma

02.05. Mynämäki // kirkko

21.05. Jyväskylä // Kortepohjan kirkko

24.06. Kalajoki // srk-koti

03.07. Ikaalinen // Satahäme soi

25.07. Kurikka // Uusheräyksen kesäseurat

15.08. Lohtaja // Siikasafari

15.08. Kannus // Pappilan Puistoblues

 

NNS

11.01. Kankaanpää

26.01. Kangasala

30.01. Liminka

31.01. Joensuu

01.02. Merikarvia

04.03. Hyvinkää

13.03. Karkku // Maata Näkyvissä Junior

14.03. Kokkola // Kokkolagospel

18.03. Ylivieska

20.03. Ruokolahti

23.03. Jyväskylä // Lutakko

02.04. Salo // kirkko

03.04. Haapajärvi

27.06. Turku // evikset

Park 7

04.01. Lempäälä // Uusi Alku

18.01. Hämeenlinna 

24.01. Ii // Iigospel

25.01. Laukaa // Sydängospel

26.01. Iisalmi // kulttuurikeskus

29.01. Imatra  // kirkko

01.02. Oulainen // Jokigospel

05.03. Harjavalta // Megailta 

07.03. Karkku //  Maata Näkyvissä –leiri 

18.03. Mänttä-Vilppula // liikuntahalli

19.03. Tampere // Jack the Rooster

20.03. Orivesi // kirkko 

03.04. Kirkkonummi 

02.05. Helsinki // Ihmeellinen viikko

15.05. Noormarkku // Helagospel

27.06. Turku // Evikset 

Roni Samuel

27.02. Askola // kirkko

28.02. Vaala

07.03. Karkku // Maata Näkyvissä – leiri

18.03. Mänttä-Vilppula

17.04. Heinola

Sami Asp

09.02. Kangasala // majataloilta, trio

16.02. Viiala // majataloilta, truba

21.02. Viitasaari // kirkko, trio. Mukana Pekka Simojoki. Käsiohjelma 10€.

22.02. Helsinki // Luther-kirkko, klo 15.00, trio. Mukana Pekka Simojoki. Liput ovelta 15€.

06.03. Tampere // Messukylä, majataloilta, truba

20.03. Kuopio // Pappila-klubi, duo

28.03. Tampere // Ihmeellinen viikko, duo

02.05. Helsinki // Ihmeellinen viikko, trio

15.05. Noormarkku // Helagospel

Taikuri Miika Korkatti

04.01. Lempäälä // Uusi Alku

11.01. Alavus // Gospel Magic

18.01. Hämeenlinna // Gospel Magic

24.01. Ii // Iigospel

25.01. Valkeakoski // yksityistilaisuus

14.03. Tampere // yksityistilaisuus

21.04. Hollola // yksityistilaisuus

02.05. Helsinki // Ihmeellinen viikko

Tommi Kalenius & Ninni Poijärvi

05.02. Varkaus // Warkaus-sali, 19.00 (lippu.fi)

06.02. Kotka // konserttitalo, 19.00 (ticketmaster.fi) 

11.02. Rauma // Rauma-sali, 19.00 (ticketmaster.fi)

13.02.Hämeenlinna // Verkatehdas, 19.00 (ticketmaster.fi)

15.02. Oulu // Tuba

16.02. Rovaniemi // kirkko

19.02. Pyhätunturi // Kairosmaja

21.02. Ylläs // Äkäslompolon kappeli

08.03. Hyvinkää // Hyvinkää-sali, 16.00 (lippu.fi)

12.03. Kangasala // Kangasala-talo, 19.00 (lippu.fi)

13.03. Espoo // Louhi-sali, 19.00 (lippu.fi)

10.05. Helsinki // Malmi-talo, äitienpäivän konsertti

 

Tommy Hellsten ja Tommi Kalenius: Kosketus -kiertue

05.02. Varkaus // Warkaus-sali, 19.00 (lippu.fi)

06.02. Kotka // konserttitalo, 19.00 (ticketmaster.fi) 

11.02. Rauma // Rauma-sali, 19.00 (ticketmaster.fi)

13.02.Hämeenlinna // Verkatehdas, 19.00 (ticketmaster.fi)

08.03. Hyvinkää // Hyvinkää-sali, 16.00 (lippu.fi)

12.03. Kangasala // Kangasala-talo, 19.00 (lippu.fi)

13.03. Espoo // Louhi-sali, 19.00 (lippu.fi)

  • Facebook Clean
  • White Instagram Icon

© Puistolive 2019

Ulkoasu: Halla